Poď pracovať ako pracovník montáže

Aj bez predchádzajúcich skúseností!

Chcel by si skúsiť, aké to je podieľať sa na montáži dielov pre automobily značiek Audi, Porsche alebo Škoda, ale nevieš ako na to? Nevadí. Rozbehni svoju kariéru u nás. Všetko ťa radi naučíme.

VIAC INFO MÁM ZÁUJEM

Čo ešte ponúkame?

  • Nástupný bonus 300€
  • Plat až do 1200€ mesačne + preplácanie nadčasov
  • 13. a 14. plat
  • Kompletné zaškolenie
  • Odmeny za dobré nápady
  • Odmeny za odpracované roky
  • Príspevok na dopravu
  • Extra dovolenka pri životných udalostiach
  • Rekreačné poukazy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž dielov podľa pracovného postupu
  • Ukladanie dielov na pás výstupnej kontroly
  • Kontrola dielov pred procesom montáže
  • Kontrola hotových zmontovaných dielov
  • Ukladanie zmontovaných dielov do príslušných zásobníkov
  • Kontrola a údržba používaných montážnych zariadení
  • Dodržiavanie BOZP

Požiadavky na zamestnanca

  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná aj pre absolventa bez praxe

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Zodpovednosť, flexibilita
  • Schopnosť tímovej spolupráce
  • Spôsobilosť pracovať v zmenovej prevádzke
O nás

SCHNELLECKE SLOVAKIA

Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a „Just In Time“ logistiky.

Ďaľšie pracovné ponuky

Ak Ťa neoslovilá táto pracovná ponuka, čo takto skúsiť pozrieť na niektorú z týchto?